Belediyelerin sosyal medyada kar ve soğuk hava atışması

Belediyelerin sosyal medyada kar ve soğuk hava atışması

Sivas, Erzurum, Nevşehir, Niğde ve Rize’de belediyelerin sosyal medya hesaplarından “soğuk hava ve kar atışması” yaptı.

Niğde Belediyesi, “Dostlar, düşüp yaralanmayın diye kaldırımlarımızı temizledik. Komşu, biz kış temizliğine başladık. Ya sen başladın mı Nevşehir Belediyesi?” paylaşımıyla Nevşehir Belediyesini de etiketledi.

Nevşehir Belediyesi ise Niğde Belediyesine cevap verdi:

“Kış temizliğine biz de başladık kanka. Gece boyunca kar yağdı. Temizliği hiç bırakmadık. Sende durumlar nedir Sivas Belediyesi?”

 

 

“Rize üşür derler, siz ne ettiniz Rize Belediyesi?”

Sivas Belediyesi, sosyal medya hesabından, “Biz kışa her zaman hazırız. Soğuğa sormuşlar, ‘Nerelisin?’ diye, ‘Aslen Erzurumluyum ama Sivas’ta oturuyorum.’ demiş. Erzurum Belediyesi ne yaptı acaba?” paylaşımını yaptı.

Erzurum Belediyesi de sosyal medya hesabından, “Gardaş seninki de söz mü? Temmuz ayında bile kar yağışı görmüş bir şehir olarak biz hep hazırız. Erzurum’a kar yağınca Rize üşür derler, siz ne ettiniz Rize Belediyesi?” cevabını verdi.

 

 

Rize Belediyesi ise sosyal medya hesabında, “Türkiye’nin en fazla yağmur alan şehriyiz. Haftada 2 kere yağmur yağar. Biri 3, diğeri 4 gün sürer. Evelallah antrenmanlıyız. Kar bize ne etsun? Sende durumlar nedir Bingöl Belediyesi?” paylaşımında bulundu

Kısa sürede sosyal medyada çok sayıda beğeni alan belediyeler arasındaki bu paylaşımlar okuyucularını da gülümsetti. 

Kaynak: AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM